Spodnie męskie regular fit – co to takiego?

Spodnie męskie regular fit – co to takiego?

Przeciętny mężczyzna raczej nie potrafi odróżnić od siebie poszczególnych modeli spodni. Jeansy to po prostu jeansy. Mogą być granatowe albo mogą mieć nieco jaśniejszy, bardziej błękitny odcień, ale cały czas pozostają jeansami.

A tu jednak spodnie męskie doczekały się już swoich licznych i mocno zróżnicowanych fasonów, więc pod względem ich ilości mogą śmiało konkurować z damskimi spodniami. Każdy z tych modeli charakteryzuje się czymś innym. Aby jednak nie upychać ich wszystkich w jednym tekście, co byłoby dość trudne, dziś zajmiemy się klasyką mody męskiej, czyli spodniami o kroju regular fit.

Regular fit – spodnie męskie dla Ciebie!

Regular fit to standardowy i chętnie wybierany przez panów krój spodni. Do niedawna uchodził za najpopularniejszy, ale jednak doczekał się silnej konkurencji, która powoli zaczęła wypierać go z rynku. Pomimo tego, że nie można powiedzieć, iż spodnie męskie regular fit są odzwierciedleniem tego, co w męskiej modzie obecnie piszczy, to jednak panowie cały czas chętnie po nie sięgają, ponieważ czują się w nich komfortowo.

Nie można sobie wyobrazić wygodniejszych jeansów. Sztywny materiał okazuje się całkiem praktyczny, jeżeli tylko zbyt mocno nie dopasowuje się do ciała i też nie jest na tyle luźny, by marszczyć się w okolicach kolan czy tuż przy butach. Spodnie regular fit charakteryzują się prostymi nogawkami, które czasem tylko są delikatnie poszerzane w okolicach ud, czyli tam, gdzie nogi są zwykle największe. Nieco przypominają dżinsy z lat dziewięćdziesiątych, jednakże mogą mieć nowocześniejszą formę i też nowocześniejszy design. Pasują przede wszystkim do codziennych stylizacji. Jeżeli więc ktoś szuka dobrych i wygodnych ciuchów do pracy w biurze, spodnie męskie regular fit raczej nie sprawdzą się u niego najlepiej.

Więcej artykułów o niezbędnych ubraniach w szafie modnego mężczyzny w serwisie tylkomoda.pl

Do jakich sylwetek pasują spodnie regular?

Pomijając już jednak sam styl – do jakich sylwetek pasują spodnie o tym kroju? Przede wszystkim są one polecane mężczyznom mającym większe, zwykle mocno umięśnione nogi. Smuklejsi panowie raczej nie będą prezentować się w nich najlepiej.